Náš príbeh

Pred piatimi rokmi sme ako 2 kamaráti kúpili zabehnutú kaviareň. Vedeli sme spraviť lungo a ľadovú kávu, o presso stroji alebo samotných zrnkách kávy sme nevedeli takmer nič.

Avšak postupným vzdelávaním sa z kaviarenského povaľovania stala naša vášeň. Zoznámili sme sa s jej odrodami, kyslejšími a výraznejšími chuťami a jedným švihom sme zvládli aj latte art.

Kaviarni sa začalo dariť, dokonca sme prežívali jej najúspešnejšie časy.

Z Paddocku vzniklo príjemné miesto, kde sme mohli začať deň kávou, raňajkami, prácou alebo pracovnými stretnutiami. No keď odbila piata hodina, svetlá sa utlmili a Paddock sa postupne menil na bar.

Rinčalo vínne sklo a výčap nostalgia sa točil do pravidelného rytmu šejkra. Sem tam sa z pavlače ozval hudobný interpret, prípadne komorná atmosféra letného kina. 

Zrazu však prišla mimoriadna situácia, ktorá sa dotkla životov nás všetkých.Vypol sa presso stroj, mlynček prestal mlieť, utíchlo rinčanie skla a šálok a takisto džavotanie a smiech našich verných hostí.

A to sme mali také veľké plány. Mali sme otvoriť terasu, začať variť celodenné jedlá, ponúkať zákaznícke kartičky našim štamgastom. 

Bolo pripravených toľko noviniek a my zrazu riešime to, ako túto situáciu zvládneme.

Po dlhom zvažovaní sa teda presúvame do online priestoru s návodom na to, ako si našu obľúbenú kávičku z Paddock Café svojpomocne pripravíme aj v pohodlí domova.

Zostaneme tak naďalej spolu aj v týchto ťažkých časoch a pevne veríme, že aj po nich.

Add to cart